Verkocht

Te renoveren woning in Petegem-aan-de-Leie

4185255-4c1a2453d7771f28bc1db6b743f155ef4d4e77b3bf62faf6eb39466a47113209.jpg

Beschrijving

Ontdek deze ééngezinswoning met renovatiepotentieel in het gezellige Petegem-aan-de-Leie, met een bewoonbare oppervlakte van 125 m² (volgens EPC) op een perceel van 538 m², die tal van mogelijkheden biedt. De woning beschikt over twee slaapkamers en biedt de optie om via een vaste trap de zolder om te vormen tot extra slaapkamer (master-bedroom), terwijl de aparte zijtoegang naar de tuin een praktische meerwaarde vormt. U geniet hier van een rustige ligging met een aangename tuin én met een vlotte verbinding dankzij de onmiddellijke nabijheid van de N43.

Indeling

Gelijkvloers

De woning verwelkomt u via de inkomhal en leidt naar de leefruimte met gaskachel, die mogelijkheden biedt voor het creëren van een sfeervolle doorkijkhaard. Vanuit de veranda geniet u van een mooi zicht op de tuin. De keuken sluit rechtstreeks aan op de veranda, die uitgeeft op de ruime tuin. Via de veranda bereikt u bovendien vlot de praktische doorgang naar de voorzijde van de woning.

Eerste verdieping

Nachthal, twee slaapkamers en en badkamer met douche, lavabomeubel, bad en toilet

Zolderverdieping

De geïsoleerde zolder is te bereiken via het trapluik in de nachthal en biedt nog diverse mogelijkheden.

Exterieur

De noordwest georiënteerde tuin beschikt over diverse koterijen en is opgedeeld in twee delen: een verzorgd aangelegd gedeelte en een ruime achterliggende tuinstrook, ideaal voor het aanleggen van een mooie fruitlaan.

Technisch

  • EPC E - renovatieverplichting van toepassing
  • Decentrale verwarming op aardgas
  • Dubbel beglazing - houten schrijnwerk
  • Waterinfo: Perceelscore - B | Gebouwscore - B

Troeven

  • Praktische doorgang
  • Gelegen in een aangename buurt in het gezellige Petegem-aan-de-Leie
  • Gerieflijke kelder aanwezig
  • Héél wat renovatiepotentieel

Benieuwd?

Maurits organiseert voor deze woning de bezoeken, mits het maken van een afspraak.

Deze woning kan onderworpen zijn aan de renovatieverplichtingen vanaf 2023. Meer info via: www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen-vanaf-2023

Verkoop via Bordes, met Maurits, al jaren marktleider in vastgoed in Deinze en de omliggende gemeenten. Met de glimlach, met de sleutel en met veel goesting.